Партія «УДАР Віталія Кличка»: єдиним фронтом на захист України

18 січня 2012 року відбулася прес-конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за участі голови виконавчого комітету Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігора Алєксєєва та головою Луцької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрія Розтоки

Основною темою прес-конференції стало прагнення до об’єднання усіх демократичних сил з подальшим формуванням єдиних спільних принципів і цінностей, що стали б основою створення більшості в новому парламенті.

Розуміючи загрози та наслідки неконсолідованості опозиційних сил у цій складній виборчій боротьбі, основним принципом Партій «УДАР Віталія Кличка» є відмова від одноосібної боротьби з подальшим об’єднанням між демократичними партіями у майбутньому парламенті.

Саме тому, на прес-конференції був оприлюднений проект Угоди про співпрацю і взаємодопомогу опозиційних сил на виборах до парламенту. Це є підтвердженням готовності Лідера партії Віталія Кличка до єднання з усіма партнерами опозиційних демократичних політичних сил для нанесення нищівного удару діючому політичному режиму.

Як заявляє сам Віталій Кличко, він готовий до дружнього рукостискання з усіма представниками демократичних сил і сподівається, що 22 січня Угода об’єднає усіх партнерів для загальної боротьби з існуючим кримінальним режимом.

Партія «УДАР Віталія Кличка»: єдиним фронтом на захист України, фото-1
Партія «УДАР Віталія Кличка»: єдиним фронтом на захист України, фото-2
Партія «УДАР Віталія Кличка»: єдиним фронтом на захист України, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі