• Головна
  • У Луцьку чоловіки помирають частіше ніж жінки
11:00, 26 січня 2012 р.

У Луцьку чоловіки помирають частіше ніж жінки

Протягом 2011 року в обласному центрі зареєстровано понад тисячу онкохворих та 228 хворих на туберкульоз. Про це йшлося під час медичної ради із підсумків роботи у 2011 році комунального закладу «Луцька міська поліклініка № 3».

Головний лікар поліклініки Віктор Максимюк навів статистику, згідно з якою у 2011-му році з-поміж усіх людей найбільше страждало захворюваннями органів кровообігу та органів дихання.

За словами ескулапа, у минулому році збільшилася кількість онкохворих. Сьогодні на обліку поліклініки знаходиться 1037 людей з онкологічними хворобами, а також 228 людей, хворих на туберкульоз.

Як зазначив Віктор Максимюк, зросла і смертність. А завідуючий відділенням загальної практики сімейної медицини Наталя Отченашенко розповіла, що серед чоловіків смертність більша , ніж серед жінок на 2%. Вона також розповіла про роботу підрозділів поліклініки, зокрема, про функціонування центру первинної медико-санітарної роботи. «Я вважаю, що ми спрацювали непогано», - підвела вона підсумок.

Сімейний лікар Клавдія Кіреєва повідала присутнім про недоліки в роботі поліклініки. Серед негативів вона виділила відсутність у лікарів практичних навичок роботи із хворими дітьми. «Основна проблема – наші знання базуються на самоосвіті», - заявила медик і висловила побажання організації практичної підготовки сімейних лікарів.

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федір Кошель порадив сімейним лікарям направляти дітей до вузьких спеціалістів. «Будемо спостерігати за хворою дитиною, але під наглядом спеціаліста», - заявив він. Також Федір Кошель висловив незадоволення тим, що у поліклініки «онкологічна занедбаність». Проте очільник місцевого управління охорони здоров’я подякував персоналу поліклініки за роботу і зауважив, що лікарі «працювали відповідно до тих потужностей, які є».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...