У Луцьку створили Клуб підприємців

25 січня в Луцьку відбулось перше засідання клубу підприємців. Клуб організований Луцьким міським осередком партії «Фронт Змін».

Мета створення клубу – якнайширша співпраця між підприємцями та налагодження діалогу між бізнесом та владою міста.

Депутат Луцької міської ради та підприємець Олександр Плісецький зазначив, що клуб ставить перед собою завдання створити об’єднання людей, готових у дискусіях визначити проблеми економічного середовища і шукати шляхи їх усунення для сприяння розвитку регіону, реалізовувати проекти, що можуть бути корисними для місцевої громади.

Крім того важливим аспектом роботи клубу є захист прав та інтересів підприємців через юридичну підтримку, громадську та політичну діяльність партії та депутатів «Фронту Змін».

Членство в клубі відкрите, до нього можуть доєднатися усі бажаючі бізнесмени, які розділяють цілі та завдання клубу підприємців.

На першому засіданні клубу було присутні 15 підприємців. Було обговорено статут, цілі та завдання клубу та окреслено роботу на найближчий місяць.

Зокрема підприємці висловили бажання долучитися до акції «Фронту Змін» «Здай кров – врятуй дитяче життя!», яка відбуватиметься з 15 лютого до 15 березня і в рамках якої всі охочі зможуть здати кров для онкохворих дітей

У Луцьку створили Клуб підприємців, фото-1
Про Волинь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі