• Головна
  • На Луцькому спиртогорілчаному «нахімічили» майже на 153 мільйони
12:00, 6 лютого 2012 р.

На Луцькому спиртогорілчаному «нахімічили» майже на 153 мільйони

Ревізори виявили на ДП «Луцький спиртогорілчаний комбінат» порушень майже на 153 мільйони гривень.

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Луцький спиртогорілчаний комбінат», що на Волині за ІV квартал 2010-го та 9 місяців 201-го року фахівці Держфінінспекції України виявили порушень на 152,7 млн грн.

Під час перевірки встановили, що директор підприємства у 2008-2009 роках уклав договори з комерційними структурами на поставку нафтопродуктів на суму 76,7 млн грн. Із іншою комерційною структурою уклав договір на пошук і придбання для підприємства об’єктів нерухомості на суму 57,2 млн грн. За цими договорами підприємство сплатило гроші в повному обсязі, проте комерційні структури своїх зобов’язань не виконали. Попри те, що терміни виконання договорів минули, підприємство товарів і послуг не отримало, через що зазнало збитків на суму 133,9 млн грн.

Крім цього, у ІV кварталі 2010 року підприємство безпідставно переказало понад 1,6 млн грн роялті комерційним структурам за користування об’єктами інтелектуальної власності, повним власником або співвласником яких є саме підприємство чи його посадовці. Під час перевірок, проведених у попередні роки, виявили перерахування роялті на загальну суму 19,5 млн грн.
Матеріали перевірки передали правоохоронцям.

Як повідомлялося раніше, у 2008-2009 роках ДП «Луцький спиртогорілчаний комбінат» уклало договори на закупівлю паливно-мастильних матеріалів в обсягах, які у 110 разів перевищують його річну потребу. При цьому підприємство здійснило попередню оплату на загальну суму понад 130 млн грн. Паливно-мастильні матеріали підприємству не поставили, гроші не повернули, а підприємств, які реалізували паливно-мастильні матеріали, за місцем реєстрації не виявили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...