• Головна
  • Призначення сина регіонала начальником відділу сім'ї та молоді Луцької міськради визнано незаконним – «Фронт Змін»
17:02, 6 лютого 2012 р.

Призначення сина регіонала начальником відділу сім'ї та молоді Луцької міськради визнано незаконним – «Фронт Змін»

Розпорядження про призначення Лаби начальником відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради прокуратура Луцька визнала незаконним. Про це йдеться у відповіді Прокуратури на звернення депутата Луцької міської ради, члена партії «Фронт Змін» Павла Данильчука.

Депутат Луцькради, Павло Данильчук 29 грудня минулого року звернувся в прокуратуру міста із проханням провести перевірку та встановити законність рішення конкурсної комісії, про призначення на посаду начальника відділу сім’ї і молоді Луцької міської ради Леоніда Лаби.

Як йдеться у відповіді прокурора міста Сергія Даніліна при перевірці було встановлено, що конкурсна комісія при прийнятті рішення допустила порушення вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону «Про державну службу» та вимог, передбачених Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Відповідно прокуратурою надіслано протест на розпорядження голови Луцької міської ради № 1024-рбвід 21.12.2011 р.«Про призначення Лаби Л.Л.»

Нагадаємо, що призначення на вищезгадану посаду Леоніда Лаби – сина депутата Луцької міської ради від «Партії Регіонів» – викликало значний резонанс в місті, зокрема і серед представників молодіжних громадських організацій.

В грудні минулого року депутат Луцької міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму Павло Данильчук одразу після проведення конкурсу звертався до керівництва міської ради із рекомендацією скасувати рішення конкурсної комісії, адже новообраний начальник не відповідає кваліфікаційним вимогам.

«У Лаби немає досвіду роботи в галузі молодіжної політики, немає стажу роботи державного службовця. Крім того є підозра, що його кандидатуру пролобіювали, адже його батько депутат Луцької міської ради від «Партії Регіонів». Тому я звернувся в прокуратуру, аби правоохоронці розібралися із законністю рішення конкурсної комісії» - повідомив Павло Данильчук.

Тепер відповідно до законодавства має бути оголошено новий конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради.

Призначення сина регіонала начальником відділу сім'ї та молоді Луцької міськради визнано незаконним – «Фронт Змін», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...