• Головна
  • Для Луцьких ОСББ створено муніципальний орган, що опікуватиметься їх інтересами
11:31, 9 лютого 2012 р.

Для Луцьких ОСББ створено муніципальний орган, що опікуватиметься їх інтересами

Те, до чого так наполегливо йшли ОСББ Луцька, нарешті сталось – у Луцькій міській раді створено відділ розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу. Курує новостворений відділ заступник директора департаменту з питань розвитку ОСББ та експлуатації житлового фонду Календа Надія Михайлівна. Начальником відділу призначено Ірину Федорівну Назарук, а заступником начальника – Світлану Володимирівну Музику.

Створили відділ для ОСББ в результаті адвокасі кампанії, що проводилась в межах проекту ОСББ «Росинка» «Для ОСББ – свій підрозділ!». Проект став переможцем конкурсу «Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м.Луцьку», який проводила Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Сам факт існування відділу, що опікуватиметься місцевими ОСББ свідчить про те, що створення та функціонування об’єднань – це стратегічний напрямок діяльності місцевої влади. Більше того, це окрема муніципальна інстанція, що має компетенцію і відповідні повноваження для комплексного вирішення проблем ОСББ на рівні місцевої влади.

Діяльність такого підрозділу виведе розвиток ОСББ на якісно новий рівень, сприятиме формуванню конкурентного середовища на ринку комунальних послуг, підвищить ефективність управління житловим фондом. Наявність профільного підрозділу значно спростить ряд процедур, які вимагали від ОСББ значних зусиль, часу, коштів.

Одним із першочергових завдань підрозділу є виконання Програми сприяння діяльності ОСББ, впровадження якої, до слова також було ініційоване активними ОСББ Луцька, а зокрема Асоціацією ОСББ «Лучани», що реалізовувала проект «Створення Програми підтримки ОСББ у м. Луцьку», керівником я кого є Юлія Собатюк.

Тож, як показує практика, проведення адвокасі-кампаній у Луцьку досить ефективне й приносить очікувані результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...