• Головна
  • Луцькі депутати почнуть обхід шкіл
12:00, 9 лютого 2012 р.

Луцькі депутати почнуть обхід шкіл

Депутати Луцької міської ради, які входять до складу тимчасової контрольної комісії, що контролює бюджетне фінансування освіти в Луцьку, з 10 лютого почнуть обхід навчальних закладів міста, де будуть спілкуватися з керівниками та педагогічними колективами.

Про це йшлося 8 лютого під час засідання комісії.

Голова комісії Андрій Осіпов запропонував обговорити запитання, які будуть задавати педагогам під час візитів до закладів освіти члени комісії. «З 10 лютого ми почнемо обхід навчальних установ. Я вважаю, що основні питання – розмір зарплати та скорочення додаткових годин», – відзначив депутат.

Також він вважає, що керівництво мало б активніше працювати над вирішенням проблеми недофінансування галузі.

Голова молодіжної комісії міськради Павло Данильчук зауважив, що треба визначитися з ким зустрічатися – з керівниками шкіл чи педагогічними колективами. «І конкретний перелік питань треба визначити», – запропонував «фронтовик».

Натомість директор КП «АвтоПаркСервіс» Олександр Кралюк сказав, що в школах слабкий контроль за позабюджетними коштами. «Треба за кожну копійку звітувати, яка збирається в фонд школи», – відзначив він.

Однак начальник управління освіти Луцької міськради Олег Гребенюк відповів йому, що тимчасова комісія контролює витрати бюджетних коштів. «А якщо у вас є претензії до начальників батьківських комітетів, які причетні до контролю позабюджетних коштів, то їх обирають збори батьків, які, певно, їм довіряють», – сказав посадовець.

Водночас він відзначив, що рівень освіти в Луцьку – один з найкращих в Україні. «І свої функції наші педагоги виконують найкраще. Ми тільки з Києвом в Україні змагаємось за рівнем освіти», – стверджує Гребенюк.

Зрештою, Осіпов запропонував 5 запитань, які депутати задаватимуть працівникам освітніх закладів. Зокрема вони цікавитимуться зміною обсягу зарплати, кількістю відпусток без збереження платні, ймовірними недоліками в кадровій політиці тощо.

Також він подав ідею, щоб педагогів у «примусові» відпустки відправляли в 3 та 4 кварталах 2012 року. «Може ситуація ще зміниться до того часу і ми знайдемо гроші», – припустив депутат.

Члени комісії підтримали його пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...