• Головна
  • Мистецьке суаре у "Арт-кафедрі"
12:00, 26 березня 2016 р.

Мистецьке суаре у "Арт-кафедрі"

Художник Володимир Чорнобай презентував у "Арт-кафедрі" власні живописні роботи, графіку, картини та відеосюжети про творчість - інформує "Слово Волині". Серію "Органічних структур" почав формуватися років десять тому. Свого часу будучи в гостях на Балтійському морі, один чоловік вудив м'ясо у тканині. Візерунки на ній так зацікавили художника, що він з дозволу господаря забрав їх собі, планував використати їх у створені колажів. Зрештою, вони лежали три роки - поки розпочалися творчі експерименти, художник почав сканувати ці тканини, фотографувати їх. 

З цих малюнків він робить спеціальну плівку, яку використовує для шовкодруку. Саме таким методом виконані графічні роботи, представлені на виставці. Здебільшого це - абстрактні сюжети. Видрукувані на папері чи тканині візерунки Володимир Чорнобай також наклеює на полотно, фанеру чи картон і домальовує їх. У результаті такої роботи з’являються різноманітні обриси, які нагадують пейзажі, людей, тварин, рослини. Власне через це серія й отримала назву "Органічні структури".

"Представлені роботи – вони не є реалістичні, але виконані з використанням реальних речей. Саму тканину не використовую для створення картин. Загалом маю до 30 зразків тканин з різним малюнком, до яких весь час повертаюся. Оглядаючи їх, кожен раз знаходжу щось нове, і стараюсь це використати у нових роботах. Для мене важливий той факт, що візерунок цей не рукотворний, а створений до певної міри природою, а я це використовую.", - розповів художник.

Під час суаре глядачі переглянули десятки рисунків, які, як стверджує Володимир Чорнобай, є своєрідною фіксацією емоцій часу і потрібен аби не застигала рука.

Оглянути серію робіт Володимира Чорнобая можна у галереї сучасного мистецтва "Арт-кафедра" ("Адреналін Сіті", вул. Карбишева, 1) лучани можуть зможуть кінця травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #картини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...