• Головна
  • Лише трьох виборців Осіпова зацікавило, чим він займався цілий рік
12:00, 13 лютого 2012 р.

Лише трьох виборців Осіпова зацікавило, чим він займався цілий рік

Звіт депутата Луцької міської ради, що відбувався у вихідний день, фактично проігнорували як представники ЗМІ, так і його виборці.  Андрій Осіпов не розчарувався і у присутності лише трьох слухачів підбив підсумки своєї депутатської діяльності за 2 місяці 2010-го та цілий 2011 рік.

Зокрема, з початку роботи нинішньої каденції міської ради було прийнято 1267 рішень на 18 сесіях і 36 пленарних засіданнях. Сам Андрій Осіпов протягом своєї депутатської роботи в стінах міськради був присутнім на 35 пленарних засіданнях. Окрім цього, він був ініціатором ряду проектів рішень а також брав постійну участь в засіданнях депутатських комісій.

«Комісія з питань законності я сам є юрист за освітою, її робота мене цікавить і вдається», - зауважив Андрій Осіпов.

Окрім цього, депутат є автором нині діючого регламенту Луцької міської ради. Зокрема він нагадав, що певні зміни внесли у свій час депутати Андрій Козюра та Євген Корольчук.

Не оминув увагою Андрій Осіпов і того питання, яке здавалося б для нього несло особистий характер – отримання догани від своєї партії БЮТ, якій служив вже не перший рік.

Нагадаємо, що рішення про винесення депутату від БЮТ Андрію Осіпову партійної догани було прийнято на засіданні бюро Луцької партійної організації у зв’язку з тим, що депутат виступав проти узгодженого рішення фракції. Однак, прокуратура опротестувавши і визнавши неправомірним рішення про зміну складу комісії Луцькою міськрадою його було відмінено. Щоправда, догани Андрія Осіпова не позбавили.

«Догана є. І мені від цього є приємно і почесно», - посміхнувшись, зауважив Андрій Осіпов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...