• Головна
  • У Луцьку фахівці розкажуть, як усиновити дитину
16:30, 13 лютого 2012 р.

У Луцьку фахівці розкажуть, як усиновити дитину

В обласному центрі Волині консультуватимуть із приводу того, як усиновити дитину-сироту, куди звернутися, аби створити прийомну сім’ю чи будинок сімейного типу, та який соціальний захист дітей-сиріт гарантує держава.

За інформацією Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сьогодні в Україні є приблизно 136 тисяч дітей, які виховуються у 60 тисячах неблагополучних сімей. Незалежні дослідження доводять, що 95 відсотків дітей-сиріт – це сироти при живих батьках. У той же час в країні функціонує майже 3400 прийомних сімей та орієнтовно 600 будинків сімейного типу.

Детальні відповіді на запитання, як усиновити дитину-сироту, куди звернутися, аби створити прийомну сім’ю чи будинок сімейного типу, який соціальний захист дітей-сиріт гарантує держава, та чимало інших можна буде почути у п’ятницю, 17 лютого, 14.00 до 16.00, під час «гарячої лінії» телефону довіри  (25-60-42) Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему: «Соціальні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Консультації надаватимуть фахівці департаменту соціальної політики, служби у справах дітей Луцької міської ради, Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...