• Головна
  • У Луцьку шукають сім'ї для підселення американців
13:00, 31 березня 2016 р.

У Луцьку шукають сім'ї для підселення американців

КП “Центр туристичної інформації та послуг”, спільно із регіональними представниками волонтерського проекту “Корпус Миру США” розпочинає пошук сім’ї, котра має можливість та бажання поселити у себе чарівного (-ну) американця (-ку). Цей проект не є комерційним та сприяє соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні.


Інфодовідка:
Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.
Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.

Мета:
Допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації, сприяти кращому розумінню американців українцями, сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сім'я #підселення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...