• Головна
  • Для волинських інвалідів держава розщедрилася лише на один автомобіль
13:00, 17 лютого 2012 р.

Для волинських інвалідів держава розщедрилася лише на один автомобіль

Із 44 автомобілів, які отримали волинські інваліди у 2011 році, лише один був купленим за кошти з державного бюджету. Про це 16 січня під час розширеної колегії управління праці, соціальних  питань  та  у  справах захисту  населення  від  наслідків  Чорнобильської  катастрофи ОДА розповіла начальник управління Світлана Мишковець.

За словами начальника управління, станом на 1 січня 2012 року у єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків області налічувалося 363,5 тисячі громадян різних пільгових категорій.

Для забезпечення пільгами з оплати житлово-комунальних послуг всіх верств пільгових категорій населення з державного бюджету було спрямовано 84,5 мільйона гривень, що на 15% більше, ніж у 2010 році. Грошову допомогу для придбання твердого палива та скрапленого газу отримали 54 тисячі пільговиків на 21,3 мільйона гривень. На компенсацію за оплату комунальних послуг понад двом тисячам шахтарям з державного бюджету спрямовано 1,9 мільйона гривень.

Забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування 747 ветеранів та 385 інвалідів війни. Капітальний ремонт житлових будинків провели 31 особі.

Протягом минулого року у області видали 44 автомобілі для забезпечення ними інвалідів. З них 27 транспортних засобів надійшли у якості гуманітарної допомоги, шістнадцять – були у користуванні та один був куплений за кошти державного бюджету. Вперше була виплачена компенсація на бензин, ремонт, технічне та транспортне обслуговування автомобілів 133 інвалідам-власникам автомобілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...