• Головна
  • Лучани оцінюватимуть роботу мерії
15:30, 17 лютого 2012 р.

Лучани оцінюватимуть роботу мерії

З ініціативи міського голови Миколи Романюка в період з 20 лютого 2012 до 20 березня 2012 буде проводитись вивчення громадської думки щодо оцінки якості послуг, що надаються виконавчими органами Луцької міської ради.

Як повідомили у відділі інфрмаційної роботи ЛМР, метою дослідження є вивчення реального стану надання адміністративних послуг (в тому числі надання консультацій чи інформацій) виконавчими органами міської ради. Результати опитування будуть використані для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання адміністративних послуг виконавчими органами міської ради при створенні Центру надання адміністративних послуг.

Відповідне розпорядження підписав міський голова 08.02.2012 року.

Нагадаємо, що подібні опитування міською радою проводяться щорічно, їх результати використовуються для вдосконалення роботи муніципалітету, однак сьогодні назріло питання надання всіх адміністративних послуг у «єдиному вікні». Тобто проведення цього дослідження відбуватиметься також в рамках реалізації Програми створення Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

З метою забезпечення об’єктивності та достовірності  опитування міська рада залучить до організації та проведення дослідження в рамках проекту «Впровадження Центру муніципальних послуг у Луцьку, як інноваційного механізму обслуговування громади міста» ВОГО «Фонд місцевого розвитку». Також результати будуть винесені на громадське обговорення.

До 20 лютого буде розроблено та забезпечено тиражування анкет для опитування та облаштування скриньок для збору інформації. Опитування буде проводитись методом особистого інтерв’ювання на виходах із виконавчих органів, що надають адміністративні послуги, на речових ринках та центральних вулицях міста.

На сайті Луцької міської ради буде розміщено інформацію про стан проведення дослідження, його характер та мету, порядок заповнення анкет та місця їх здачі, результати опитування. Для всіх охочих висловити свої пропозиції та зауваження щодо надання послуг виконавчими органами міської ради розроблена анкета, яка буде опублікована на офіційному сайті міської ради після 20 лютого цього року. Також її можна отримати у виконавчих органах за місцем вашого звернення.

Міська рада звертається до мешканців міста з проханням долучитися до проведення дослідження, адже це дасть нам змогу визначити, якою мірою замовники задоволені послугами, що надаються виконавчими органами Луцької міської ради та вжити заходів щодо вдосконалення якості послуг. Адже задоволення законних потреб та запитів членів територіальної громади – основне завдання виконавчих органів Луцької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...