• Головна
  • Лучани переймали досвід у Львові (ФОТО)
09:00, 13 квітня 2016 р.

Лучани переймали досвід у Львові (ФОТО)

Організувала поїздку до Львова секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, причому сформували групу так, аби в ній були представники кожної фракції чи керівники депутатських комісій.

А розпочали візит до міста Лева зустріччю з секретарем Львівської міської ради Анатолієм Забарило, який розповів, що обранців громади у сесійній залі – 64, із яких чотирнадцять – жінки. Працюють на депутатів шістдесят працівників секретаріату, який до слова, має свою прес-службу. Зазначимо, в управлінні інформаційної політики Львівського міського голови – п'ятнадцять спеціалістів, серед яких – фотографи і телевізійники. І підпорядкована прес-служба Андрія Садового тільки йому.

Надзвичайно цікавою та повчальною була інформація і начальника відділу кадрів Львівської міської ради Галини Бордун, яка детально пояснила луцьким депутатам структуру і кадрову політику місцевої влади. Там на посади керівників управлінь чи департаментів шукають на комунальних підприємствах, як то кажуть, «від станка», бо тільки людина, яка пройшла шлях від простого робітника до начальника, може розумітися у відповідній галузі. Згодом Львівський міський голова Андрій Садовий нарікав, що до сьогодні важко знайти керівників департаментів гуманітарної роботи та ЖКГ.

Лучани переймали досвід у Львові (ФОТО), фото-1
Лучани переймали досвід у Львові (ФОТО), фото-2
Лучани переймали досвід у Львові (ФОТО), фото-3

Заслуговує уваги робота комунального підприємства «Інститут міста», яке займається стратегією розвитку Львова. Підкреслимо, що ні депутати, ні працівники виконавчих органів не переймаються пошуком ідей чи проектів, а тільки професіонали високого класу кладуть на стіл мера концепцію розвитку міста, і визначають три його основні напрямки. Бо, якщо напрямків більше, то означає, що місто немає стратегії розвитку взагалі.

Зустрілися луцькі обранці і зі Львівським міським головою Андрієм Садовим. Делегацію луцьких депутатів він прийняв на балконі Ратуші, що є найвищим виявом поваги. Бо тільки високоповажні закордонні делегації удостоюються такої честі. Андрій Садовий зізнався, що окрім тих спеціалістів Луцької міської ради, яких він вже запросив до себе на роботу, найближчим часом забере до себе ще одного.

Відвідали лучани і Центр туристичної інформації. За кількістю наданих послуг і за якістю можна ставити знак рівності між Львовом і Луцьком. Хоча деякі цікаві ідеї подальшого розвитку депутат Наталія Бунда таки запозичила.

А завершили візит до Львова знайомством з роботою КП «Лев». Це ветеринарна клініка, де надають допомогу бездомним тваринам, лікують, чипують і відпускають на волю або передають громадянам. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #досвід #Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...