• Головна
  • У Луцьку відкрили виставку дитячих малюнків про війну та мир
15:00, 14 квітня 2016 р.

У Луцьку відкрили виставку дитячих малюнків про війну та мир

Серед авторів виставки малюнків на тему «Війна та мир: Діалог поколінь»  учні класу образотворчого мистецтва Маяківської дитячої музичної школи, Луцької та Ковельської художніх шкіл. Молоде покоління, завдяки участі в творчих зустрічах, мало шанс безпосередньо вступити в діалог поколінь із представниками Громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму». Спілкування допомогло встановити контакт не тільки з літніми людьми, які пройшли довгий та складний життєвий шлях, а й зрозуміти непрості речі для дітей, які несе з собою слово «Війна».

Почуті історії вони відтворили на полотнах, що і стало фундаментом, на якому базується виставка. Діти зобразили на папері ті історії, які проникли у їхні серця та залишили яскравий відбиток у пам’яті. Гама різного колориту відбивалась у роботах. Яскраві та похмурі відтінки, різні матеріали виконання, довільний формат показує дитячу креативність та відповідальний підхід до заданої теми.

Виставка приурочена до 71-ї річниці визволення в’язнів фашистських концтаборів Другої світової війни. Всі роботи будуть переслані до Києва для участі у Всеукраїнській пересувній виставці творчих робіт про людей, які постраждали від нацизму та тоталітаризму, і увійдуть до її каталогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #діти #війна #малюнки #мир
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...