• Головна
  • Депутати говорили про розвиток спорту
16:00, 17 квітня 2016 р.

Депутати говорили про розвиток спорту

«Кожне слово, сказане про спорт, кожну дію в спорті треба максимально популяризувати, піарити, проговорювати. Якби ми стільки часу і зусиль приділяли спорту, скільки приділяють виробники ґаджетів і соціальних мереж, то мали б трохи іншу ситуацію», – висловився Юрій Моклиця.

Народний депутат, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту Микола Величкович запевнив, що зараз ситуація у спортивній галузі покращилася порівняно, для прикладу, із 2014 роком, коли через початок російської агресії та інші суспільні процеси розвиток спорту дуже гальмувався.

«Працюючи з дітьми зараз, ми закладаємо фундамент їхнього здоров’я в майбутньому, а також формуємо можливість їхньої реалізації», – додав нардеп.

Його думку підтримав і нардеп-мажоритарник Ігор Лапін: «Я вважаю, що ми почали відроджуватися як нація саме через те, що велику увагу приділяємо розвитку дітей. Радий, що в Луцьку спортивною галуззю опікується Юрій Моклиця, який і сам є спортсменом. А ми, нардепи, будемо сприяти як зможемо, «юзайте» нас, кажіть, напрягайте. Замість вас ми нічого робити не будемо, а от разом – будь ласка».

До дискусії приєдналися також голова Центру військово-патріотичного виховання «Волинська Січ» Сергій Дружинович, очільниця КЗ «Спорт для всіх» Наталія Назарук та керівник комітету фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець.

Озвучили також проблему пережитків радянського періоду у спортивній галузі. Учасники розмови дійшли висновку, що радянська система спортивного виховання працювала ефективно, але в реаліях того часу. Ми ж рухаємося зовсім іншим шляхом, тому мусимо знайти принципово новий підхід до розвитку спорту.

Юрій Моклиця зауважив, що вважає доцільним цільове фінансування кожного окремого спортсмена, а також інформував, що невдовзі можуть запровадити спортивні муніципальні сертифікати (СМС), які дадуть можливість займатися спортом тим дітям, сім’ї яких не мають можливості платити за заняття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #спорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...