• Головна
  • На Волині проти освітянина порушено карну справу
10:43, 21 лютого 2012 р.

На Волині проти освітянина порушено карну справу

До Володимир-Волинського міського суду скеровано кримінальну справу щодо освітянина-хабарника, – інформує «Волинська правда».

У прокуратурі області повідомляють про закінчення досудового слідства і спрямування до Володимир-Волинського міського суду кримінальної справи, яка була порушена щодо заступника директора приватного вищого навчального закладу «Володимир-Волинський медико-технічний коледж» К. за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 – одержання хабара.

Як з’ясовано досудовим слідством, освітянин К. у приватному вищому навчальному закладі «Володимир-Волинський медико-технічний коледж» працював на посаді заступника директора з навчально-виробничої практики і професійної підготовки. Окрім того, відповідно до наказів директора цього навчального закладу К. був членом державної кваліфікаційної комісії і брав участь в підсумковій атестації студентів. Як службова особа, цей викладач діяв з корисливим мотивом, використовуючи при цьому свою посаду заступника директора та члена державної кваліфікаційної комісії. Він поставив вимогу перед студентами двох груп медико-технічного коледжу: за успішну здачу ліцензійованого інтегрованого іспиту «Крок-М» май бутні медики повинні заплатити йому по 1200 гривень кожен. За кілька днів корисливий освітянин таки отримав від 9 студентів хабар, який вимагав, в сумі 10 800 гривень. Чималу суму в гривнях йому передали на території Володимир-Волинського продовольчого ринку.

А перед тим заступник директора коледжу у своєму службовому кабінеті отримав ще один хабар за обумовлену успішну здачу майбутнього іспиту – 2400 гривень від двох студентів коледжу.

Корисливі оборудки підприємливого викладача, поєднані з вимаганням грошей від студентів, припинили правоохоронці. Тепер на викладача – хабарника чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...