
14:15, 24 лютого 2012 р.
Пішохід, якого збив у Луцьку «Фольксваген», – у реанімації
На проспекті Відродження в Луцьку під колеса автомобіля «Фольксваген-Кадді» потрапив 42-річний чоловік.
Про це ЗІКу повідомили у СЗГ УМВС у Волинській області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 23 лютого, о 6.40. На проспекті Відродження в Луцьку автомобіль «Фольксваген-Кадді» збив пішохода. Автівкою кермував 29-річний житель Львівщини.
Унаслідок ДТП пішохода – 42-річного лучанина – шпиталили до реанімаційного відділення центральної міської клінічної лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
5 червня
08:56
5 червня
20:53
3 червня