• Головна
  • У Волинській ОДА заступник начальника працює разом з мамою
16:15, 24 лютого 2012 р.

У Волинській ОДА заступник начальника працює разом з мамою

Новопризначений заступник начальника обласного управління у справах молоді та спорту прийнятий на роботу в управління, де працює його близький родич, що є порушенням антикорупційного законодавства

Як стало відомо ВолиньPost, нещодавно призначений заступник начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Андрій Мороздоводиться рідним сином головному бухгалтеру управління Марії Мороз. 

У Законі України «Про державну службу», у статті 12 окреслюються обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу. Працювати у державній установі не можуть люди, які «у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі особам, які є їх близькими родичами чи свояками».

Сам Андрій Мороз підтвердив, що його матір займає посаду головного бухгалтера обласного управління у справах молоді та спорту. Втім запевнив, що ні він їй, ні вона йому не підпорядковуються. 

«Насправді воно так і є. Але головний бухгалтер зараз збирається на пенсію. Вона ще мала йти на пенсію у листопаді. Але згідно нового законодавства пенсійний вік відтерміновано на півроку. Коли вона піде на пенсію, то це питання закриється. Це буде через місяць», – пояснив посадовець. 

«Розумієте, є конфлікт інтересів згідно чинного законодавства України. Але він врегульовується таким чином, що я не маю у посадових обов’язках безпосереднього підпорядкування. Крім того, я навіть не маю права підпису. Я не можу їй підпорядковуватись, і вона мені не підпорядковується ні у посадових обов’язках, ні у фінансових питаннях», – прокоментував Андрій Мороз. 

Він додав, що «це зроблено на той термін, коли людина не піде на заслужений відпочинок».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...