Лучан запрошують на філософську драму «Сенат шаленців».

Саме з цією виставою «ГаРмИдЕр» обрали з-поміж двохсот спектаклів для участі у Міжнародному фестивалі українських театрів у Кракові «Схід-Захід» поруч із двадцяткою професійних та аматорських театрів зі всієї України, а також Польщі, Грузії, Німеччини.

Януш Корчак – лікар, педагог-новатор, захисник прав дитини та письменник. Однак, у пам’яті нащадків він живе, насамперед, як людина, яка відмовилася покинути своїх вихованців єврейського Будинку сиріт, приречених на трагічну загибель у таборі масового знищення в Треблинці. Його вмовляли залишити дітей і врятуватися самому, але Януш Корчак пройшов із сиротами увесь шлях.

Щодо Корчака-письменника, то він відомий як автор, що писав для дітей і про дітей. Театр «ГаРмИдЕр» відкрив для себе іншого Корчака за посередництвом його ранньої драми «Сенат шаленців». Герої драми – пацієнти божевільні, які втекли від реального світу. Вони безпосередні, безкомпромісні та важко контрольовані. Немов діти, вони граються у пісочниці, будуючи кожен власну модель світу, під ненав’язливим наставництвом мудрого Лікаря. Їх роз’єднують страхи, що призвели до втечі від реального світу, а об’єднує молитва Сумного Брата та часточки Бога у кожного в душі.

Режисер-постановник – Руслана Порицька.

Музика: гурт «САТ» і Арво Пярт.

Показ вистави відбудеться 15 травня о 19:00 за адресою: Луцьк, вулиця Ковельська, 56, Луцький районний будинок культури.

Вхід – 20 грн.

Квитки можна придбати за адресою: вулиця Паркова, 5, «Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку», з 9:00 до 21:00 – у будні, з 10:00 до 21:00 – у вихідні. А в день показу вистави – за адресою театру з 18:00.

Довідка: 099-740-02-76.

вистава Гармидер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі