• Переможцями баскетбольної ліги стали волиняни (ВІДЕО)
14:00, 11 травня 2016 р.

Переможцями баскетбольної ліги стали волиняни (ВІДЕО)

У фіналі сезону 2014-2015 нетішинський «Енергетик», який, до слова, був складений переважно з вихованців рівненського баскетболу, у вирішальному матчі зупинив «Baltic House». Цього року нагоду повернути золоті медалі в область отримав переможець регулярного сезону сарненський «Маяк». У вирішальному матчі турніру їм протистояв луцький «Волиньбаскет-2-КДЮСШ».

Обидві команди розпочали матч жваво, і результатом цього стала нічия у першій чверті 18:18. Натомість, надалі волинські баскетболісти почали схиляти шальки терезів на свою користь, так на велику перерву їх перевага становила шість очок 43:37. Фактично питання про переможця було зняте у «чемпіонській» третій десятихвилинці за підсумками якої «Волиньбаскет-2-КДЮСШ» збільшили свою перевагу ще на 11 пунктів 47:64. Відіграти сімнадцять очок за десять хвилин, що залишились в такому матчі не під силу було навіть «Маяку». Волиняни в останній чверті продовжували домінувати на майданчику, і коли їх перевага сягнула 25 пунктів за три хвилини до фінального свистка, питання про переможця було зняте. Тренер лучан випустив на майданчик найближчий резерв, молодих баскетболістів. Сарненчани лише змогли скоротити відставання, але матч вже був програний. У підсумку 79:63 і «Волиньбаскет-2-КДЮСШ» став переможцем тринадцятого сезону Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини.

#баскетбол #Луцьк #команда #"Волиньбаскет"