Інвентаризація земель на Волині

У контексті процесів децентралізації, які нині тривають в Україні, укрупненням громад шляхом їх об’єднання, інвентаризація землі стала одним із ключових чинників розвитку кожної громади зокрема. Адже насамперед інвентаризація допомагає створити повноцінну базу даних про всі земельні ділянки в межах населеного пункту, поза ним. Завдяки цьому підвищується інвестиційна привабливість, спрощується пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб.

Отож, на Волині триває інвентаризація земель у межах населених пунктів та за ними.

Безпосередньо в межах населених пунктів ці процеси виконані на площі 240,3 тисячі гектарів, що становить 77 % від потреби. Землі сільськогосподарського призначення державної власності про інвентаризовано на площі 98,2 тисячі гектарів (78,2 %).

Щодо земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, то на цей час проінвентаризовано 493,68 тисячі гектара (87,9 %).

Довідково:

Відповідно до земельного законодавства України, інвентаризацію земель проводять із метою встановлення місця розташування земельних ділянок, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру тощо.

Волинь земля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі