Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО)

Фонди розвитку ще двох дошкільних навчальних закладів №23 та №28 в Луцьку отримали стартовий грант в розмірі 10 тисяч гривень від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-1

Відповідно до програми «Сучасна освіта», яка впроваджується Фондом «Тільки разом», грантові кошти будуть надходити в два етапи: перший – так званий стартовий грант 10 тисяч гривень, відразу після реєстрації фонду; другий – ще 10 тисяч гривень до кінця поточного року на реалізацію конкретних проектів, спрямованих на розвиток дошкільнят.

«Було б правильно, аби позабюджетні кошти витрачали не на фарбу, а на розвиток дітей. Зверніть увагу, які напрямки фінансує засновник нашого фонду – дитячі майданчики, спортивні майданчики, футбольні поля в школах, відпочинок дітей в Буковелі, стипендії для обдарованих учнів. Все це пов’язане з майбутнім наших дітей, все це залишиться для маленьких лучан на багато наступних років», – каже координатор проекту «Фонд розвитку навчального закладу» Борис Смаль.

Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-2

Фонди розвитку навчальних закладів Луцька утворилися з ініціативи батьків учнів і вихованців та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», і вже півроку активно функціонують та сприяють розвитку навчальних закладів обласного центру. Успішні проекти, реалізовані діючими батьківськими фондами, стають хорошим прикладом та стимулом для реєстрації наступних. Крім того, ознайомитися з досвідом роботи луцьких батьківських фондів вже виявили бажання сусіди з Львівської та Рівненської областей.

Керівники та учасники новостворених організацій поділилися попередніми планами щодо використання коштів стартового гранту:«Хоча дитсадок має багато господарських проблем, наприклад, встановлення водонагрівального приладу, проте хочеться, щоб дитина отримала розвиток. Наш садочок особливий, в нас особливі дітки, тому плануємо придбати спеціалізовані іграшки для дітей», – розповідає голова правління «Фонду розвитку дошкільного навчального закладу №28» «Бедрик» Оксана Коваценко.

Батьки та працівники закладу розуміють, що повинні дати дітям підтримку та знання, аби вони повноцінно розвивалися разом зі своїми однолітками.

Вже визначились із розподілом коштів батьки та керівництво ДНЗ № 23: «Для початку ми придбаємо для діток іграшки, на осінь плануємо провести екскурсію. Зараз так сталося, що дуже велику частину фінансування ДНЗ переклали на плечі батьків, тому за допомогою фонду ми хочемо залучати меценатів для допомоги нашому садочку», – зізнається Катерина Карпюк - голова правління «Фонду розвитку дошкільного навчального закладу №23» «Дубочок».

Фонди розвитку навчальних закладів міста і під час літніх канікул планують організувати низку спільних проектів, які мають на меті покращення здоров’я та вдосконалення знань та вмінь дошкільнят і школярів.

Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-3
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-4
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-5
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-6
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-7
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-8
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-9
Два дитячі садочки отримали гранти (ФОТО), фото-10
Ігор Палиця грант дитячий садочок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі