• Головна
  • Луцьким школярам читав книжку заступник губернатора
09:45, 2 березня 2012 р.

Луцьким школярам читав книжку заступник губернатора

Щоб популяризувати книгу серед молоді в області стартувала акція «Волинь читає дітям», яка проходить у рамках всеукраїнської. Презентація відбулась 1 березня в обласній бібліотеці для дітей.

Директор бібліотеки Наталія Гранич розповіла про те, що акція «Волинь читає дітям» покликана популяризувати книгу серед молоді. У рамках проекту з дітьми зустрічатимуться спортсмени, посадоці, відомі діячі культури і мистецтва та розповідатимуть їм про улюблені книги.

Першим поспілкуватись з школярами-дев’ятикласниками прийшов заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Курилюк. Він розповів дітям про те, що книгами захоплювався з дитинства, адже телевізору чи інтернету тоді не було. Вони з однокласниками навіть влаштовували своєрідні змагання: хто перший прочитає ту чи іншу казку. З усмішкою на устах згадав він й бібліотекарів, які, за його словами, змогли віднайти стежину до душі дітей.

Один з найулюбленіших жанрів літератури у заступника губернатора – історичні твори. Саме ці книги й вплинули на вибір професії, адже він закінчив історичний факультет. До школярів він прийшов з книгою нашого земляка Володимира Лиса «Століття Якова» та, щоб зацікавити молодь, навіть зачитав уривки з неї та порекомендував прочитати.

Під час заходу виступали й діти з музичної школи №1. Наприкінці зустрічі усім присутнім роздали книги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...