У ЦОПі надали вже 9 тисяч послуг

Найбільшою популярністю у відвідувачів користувалась послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 3019 платників. Також зареєстровано 1923 книги обліку розрахункових операцій. Видано довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи ( податкову декларацію) 1037 лучанам та 494 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 472 платники податків, що обрали спрощену систему оподаткування. Разом з тим, Центром обслуговування платників Луцької ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання податкової консультації тощо.

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрі розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо. Завітавши до ЦОПу, громадяни та платники податків мають змогу проконсультуватись із фахівцями інспекції.

Окрім того, вони можуть безоплатно отримати «електронні ключі» та подавити звітність в електронному вигляді не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

послуги ЦОП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі