• Луцькі гандболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі
15:10, 6 березня 2012 р.

Луцькі гандболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі

Луцькі гандболісти вибороли друге місце на Х Міжнародному турнірі серед 14-річних юнаків пам’яті заслуженого тренера України О. Баламута «Кубок Баламута – 2012».

Змагання тривали 1-4 березня в Луцьку, – повідомилиЗІКу в центрі «Спорт для всіх».

Учасників змагань привітала олімпійська чемпіонка та директор жіночого гандбольного клубу «Спартак» (Київ) Галина Захарова.

Загалом турнірі змагалися команди з Запоріжжя, Мелітополя, Києва та Київського спортивного інтернату ліцею, Алітуса (Литва), Удал–Майорату, Замосця та Зажече (Польща), Нововолинська, Горохова та Луцька.

Учасники змагань, незважаючи на юний вік, показали хорошу технічну і тактичну підготовку.

У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда з Запоріжжя. Друге місце посіли луцькі гандболісти, а третє – спортсмени з литовського міста Алітус.