На Волині активісти розмалювали дитячий табір (ФОТО)
Нововолинські активісти молодіжного ресурсного центру “Нові крила” розмалювали їдальню та медпункт у дитячому таборі “Прикордонник”, - інформує БУГ.
До МРЦ “Нові крила” звернулася директор табору, яка попросила допомогти підготуватися до початку сезону відпочинку дітей.
“Дитячий табір малювати було важко, бо нас було мало, але водночас й весело. Що ж не зробиш заради улюбленого табору і дітей, які там відпочиватимуть. Хай милуються на здоров’я”, – сказала Ірма Омельченко, одна із активісток, залучених в проекті.
Методом голосування учасників проекту був обраний та погоджений ескіз, який художники та волонтери втілили в життя.
“Нас було мало, але ми це зробили. Ми ще довго пам’ятатимемо сварки і бої фарбами”, – поділилася враженнями Юлія Войтович.
“Все було чудово. Трішки змучені і голодні, але було цікаво і ми це зробили”, – доповнила Марина Євтух.
Керівник МРЦ “Нові Крила” Павло Медина висловив вдячність усім, хто долучився до доброї справи, яка додасть яскравих барв до відпочинку дітлахів.