• Найкращих шахістів-юнаків визначили у Луцьку (ФОТО)
10:00, 4 червня 2016 р.

Найкращих шахістів-юнаків визначили у Луцьку (ФОТО)

2 червня в шахово-шашковому клубі «Біла тура», завершився шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, який стартував у день міжнародного свята.

Змагання, які популяризують та розвивають шахи серед юних спортсменів та аматорів міста, зібрали за шахівницями 43 спортсмени 2002 року народження та молодших, які були поділені на дві вікові групи.

Найкращих шахістів-юнаків визначили у Луцьку (ФОТО), фото-1
Найкращих шахістів-юнаків визначили у Луцьку (ФОТО), фото-2
Найкращих шахістів-юнаків визначили у Луцьку (ФОТО), фото-3
Найкращих шахістів-юнаків визначили у Луцьку (ФОТО), фото-4

За результатами дводенних напружених шахових баталій визначилися переможці та призери.

Серед юнаків 2008 року народження та молодші переміг Максим Запара. Друге місце – в Ігоря Павліва, а третє – Єгора Сейца.

У групі до десяти років перемогу святкували Вікторія Кошманюк та Ярослав Хороших. Друге місце вибороли Софія Метлицька та Нарек Авагян. Третє місце посів Артем Янощук.

У старшій групі найбільшу кількість очок набрали і стали переможцями Лариса Соколенко і Костянтин Кучер. На одне очко від лідерів відстали і в результаті зайняли друге місце Вікторія Оленчук та Максим Гузьо. На третьому місці завершили змагання в групі Софія Цісар та Артем Матвійчук.

На закритті турніру начальник управління з фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець подякував учасникам за участь у змаганнях та нагородив дипломами, медалями переможців та призерів, а також вручив всім юним спортсменам солодощі та соки від партнерів та спонсорів.