• Головна
  • Громадські організації об'єднуються для захисту лісів
15:00, 6 червня 2016 р.

Громадські організації об'єднуються для захисту лісів

Громадські організації об'єднуються, щоб разом боротися проти свавілля, яке чинить Державне агентство лісових ресурсів.

Про це йшлося в п'ятницю, 3 червня, під час прес-конференції у Чернівцях, - повідомляє прес-служба ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України»

В ній взяли участь представники громадських організацій західного регіону України, зокрема, представники лісівників Волині та громади Буковини.

Під час конференції озвучили чимало проблем, актуальних для лісової галузі України. Однак чи не основна проблема - безконтрольне нищення лісів, зокрема, масовий вивіз деревини за межі України за заниженими європейськими цінами, та кадрова політика МінАПК та Держлісагентства.

«Аналогічна ситуація складається і на Волині: дерева вирізуються, керівництво проводить свідому політику щодо винищення лісів. У травні цього року на Львівщині активісти перешкодили вивезенню ешелонів з лісом, який намагалися залізницею вивезти до Європи, і значна частина цієї деревини була з Волині», - зазначив заступник начальника відділу протидії корупції громадського об'єднання «Ветеранів розвідки України» Богдан Рущинський.

Окрім того, активісти піднімали питання щодо вивозу лісу за кордон за підробленими документам.

«Перед нами стоїть загроза повного знищення лісів при такій ситуації, як зараз. Тому сьогодні дуже важлива позиція всієї громади, як Буковини так і України в цілому», - зауважили активісти під час зібрання.

Громадські організації об'єднуються для захисту лісів, фото-1
Громадські організації об'єднуються для захисту лісів, фото-2
Громадські організації об'єднуються для захисту лісів, фото-3
Громадські організації об'єднуються для захисту лісів, фото-4

За висновками проведеної конференції прийняли рішення про об'єднання зусиль з прогресивними громадськими організаціями та активістами західного регіону України, зокрема щодо подальших більш активних дій з метою не допустити розкрадання народного надбання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО #організація #захист #ліс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...