• Головна
  • Волинські журналісти стали переселенцями на один день (ВІДЕО)
12:00, 10 червня 2016 р.

Волинські журналісти стали переселенцями на один день (ВІДЕО)

Тренінг «Один день з життя переселенця» провели у Луцьку. Активісти ГО «Переселенці Криму та Донбасу» зібрали у приміщенні бібліотеки імені Олени Пчілки журналістів та внутрішньо переміщених осіб, - інформує "Громадське".

Учасники заходу змогли на певний час “помінятися ролями” та спробувати вирішити поставлені перед ними завдання. «Мета тренінгу – допомогти журналістам глибше вивчити ті проблеми, які хвилюють сьогодні переселенців на Волині. Журналісти спробують відповідно до своїх “легенд” і завдань вирішити проблеми, які перед ними постали.

Переселенці натомість перевтіляться у співробітників різних державних закладів чи служб», – розповідає організатор заходу, заступник голови ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Аза Голощапова. Жінка пояснює правила “гри”: малює білу лінію на підлозі, перетнувши яку учасник перевтілюється у запропонований йому образ переселенця або держслужбовця. Наприкінці опису кожного образу стоїть завдання, яке учасник повинен виконати спільно з представником “протилежного табору”.

Так, серед завдань були отримати довідку переселенця, зареєструвати шлюб та написати позитивний репортаж про життя внутрішньо переміщених осіб. Усі запропоновані для гри “легенди” взяті із реального життя, і у всіх персонажів є реальні прототипи серед волинських переселенців, кажуть організатори. Часто вони стикалися із байдужістю працівників різних державних структур, а також ставали жертвами їхньої некомпетентності. Окрім згаданої, існує ще проблема із соціальним житлом, яку самотужки вирішити 4200 переселенців, що проживають на території Волинської області, не в змозі.

«Ми сподіваємося, що після заходу у волинських ЗМІ буде з’являтися більше фахових матеріалів про життя переселенців, і що ці матеріали будуть стимулювати владу приймати рішення задля вирішення цих проблем», – підсумовує Аза Голощапова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...