![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:30, 14 березня 2012 р.
Волинянин вимагав 5 тисяч гривень за «кришування», а отримав проблеми із законом
У 5000 гривень спритник оцінив безпечне проживання і навчання у Володимирі-Волинському. Про це інформує СЗГ УМВС України у Волинській області.
У Володимир-Волинський МВ УМВС України у Волинській області звернулася 18-річна Василина Ш. Дівчина повідомила, що в її квартирі за місцем проживання візуально знайомий молодик вимагав у неї гроші в сумі 5 тисяч гривень. Юнак пригрозив: дівчина може мати проблеми і з проживанням у місті, і з навчанням (Василина – студентка місцевого коледжу). Саме стільки, на його думку, коштує безпечне існування у Володимирі-Волинському.
Звісно, дівчина не піддалася, а відтак звернулася в міліцію. Правоохоронці встановили: злочин скоїв Микола К., 1992 р.н. Молодик раніше мав проблеми із законом, адже неодноразово затримувався за шахрайство. Нині юнак затриманий. Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...