![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:00, 14 березня 2012 р.
Волинські міліціонери тепер мають власний банк крові
У волинської міліції відтепер є свій банк крові – її «націдили» із курсантів Волинського училища професійної підготовки працівників міліції, що у селі Сокиричі Ківерцівського району.
Уже кілька разів працівники органів внутрішніх справ Волині здавали кров для онкохворих дітей у рамках проведення благодійної акції «Подаруй дитині надію на життя», повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України у Волинській області.
Цьогоріч же вирішили створити банк крові спеціально для працівників волинської міліції.
Спільними зусиллями начальника сектору медичного забезпечення УМВС України у Волинській області Георгія Лягу, начальника Волинського училища професійної підготовки працівників міліції Петра Луцюка та працівників Волинської обласної станції переливання крові було організовано день здачі крові курсантами училища.
Курсанти здавали кров у Ківерцівській центральній районній лікарні, куди прибуло шестеро медиків із обласної станції переливання крові.
Спочатку лікар переконався у відмінному здоров’ї донорів, після цього кров здало керівництво навчального закладу і 50 курсантів училища.
Відтепер за потреби правоохоронці Волині можуть звернутися в обласну станцію переливання крові та отримати необхідну допомогу, адже їхній банк крові уже створений.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...