• Головна
  • Прокурор здійснив особистий прийом у виправних колоніях
12:00, 17 червня 2016 р.

Прокурор здійснив особистий прийом у виправних колоніях

Прокурор області Дмитро Чепіжак, заступник прокурора області Дмитро Марченко та начальник відділу прокуратури області Руслан Кузьміч відвідали Цуманську та Маневицьку виправні колонії Управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

Насамперед прокурорів турбували питання додержання конституційних прав громадян, які там утримуються, їх матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, стан залучення засуджених до суспільно-корисної праці.

У ході візиту було здійснено обхід території, а також перевірено матеріально-побутовий стан приміщень, у яких перебувають ув’язнені, кімнати тривалих побачень, харчоблок та медичну частину. Особлива увага зверталась й на додержання режимних вимог.

Опісля прокурор Волинської області вислухав усіх, хто виявив бажання звернутися до нього на особистий прийом. Найчастіше громадяни зверталися із питаннями порядку відбування покарання й можливості звільнення від відбування покарання на підставі так званого «закону Савченко».

На усі поставлені запитання засуджені отримали ґрунтовні роз’яснення, відповіді ж на їхні звернення будуть надані у визначений чинним законодавством термін.

За результатами відвідування виправних колоній прокурор області наголосив керівництву цих установ на необхідності приділяти належну увагу додержанню вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колонія #прокурор
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...