• Головна
  • Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО)
15:00, 17 червня 2016 р.

Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО)

Завершилася перша зміна у таборі «Артек-Буковель».

Якщо запитати в обдарованих волинських дітей з чим асоціюється успіх, то, мабуть, найперше що вони згадали б – це «Артек-Буковель». Адже Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» уже 5 років поспіль організовує відпочинок в таборі «Артек-Буковель» для дітей, які здобули перемоги в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, - інформує прес-служба Фонду.

Цього року, в рамках програми «Здоров’я волинян», понад 1000 юних талантів зі всієї Волині отримали винагороду за свою успішну працю – путівку у дитячий спортивно-оздоровчий табір в Карпатах.Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-1
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-2
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-3

Днями з відпочинку повернулася перша зміна табору «Артек-Буковель», а це 516 школярів. Хтось з них уже відпочивав у Карпатах в минулі роки, для когось цьогорічна поїздка була першою. Та, не зважаючи на це, всі школярі отримали неперевершені враження та емоції. Буковельському дитячому табору лише шість років, але за цей час він помітно виріс у всіх сенсах, адже у ньому намагаються не лише поєднати найкращі традиції, а створювати свої, ще більш цікаві. У таборі панує особлива атмосфера. Він схожий на окрему країну в країні.

Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-4
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-5
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-6

Тут є свої закони, які діти вважають дещо жорсткими, та все ж вони справедливі, бо служать найголовнішому – здоров’ю і безпеці.

Генеральний директор дитячого табору «Артек-Буковель» Юрій Табачок каже, що з дітьми працюють педагоги-організатори, які пройшли ретельну школу відбору. Із півтори тисячі претендентів виділили 75 найкращих, які стали гідним прикладом та друзями артеківців.

Що стосується безпеки, то директор запевняє, що вона на першому місці і забезпечується на трьох рівнях. Перший рівень – це безпосередній контакт «діти-вожатий».

Другий – внутрішня безпека, яка контролює відпочинок дітей, роботу вожатих і взагалі діяльність табору. І третій рівень – охорона, яка стоїть по всій території. Також на території табору встановлений відео нагляд.

Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-7
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-8

«Волинські діти є гідними артеківцями. Однозначно Волинь багата на талановитих школярів, це проявляється в різноманітних творчих конкурсах, спортивних заходах, – підсумовує Юрій Табачок. – Зараз закриття зміни і ми бачимо сльози на очах дітей. Це ознака того, що наші вожаті і діти спрацювали на відмінно».

Завдання працівників табору знайти підхід до кожної дитини. Керівник психологічної служби табору «Артек-Буковель» Едем Харлаєв каже, що у кожної дитини свої складнощі в адаптації. Хтось швидше проходить, комусь потрібен ще деякий час.

Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-9
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-10

«Ми повинні зрозуміти, чим захоплюється дитина, що вона любить. Якщо це маленька дитина, то основна функція вожатого полягає в тому, щоб стати мамою дитині чи татом. Дитина в такому віці довіряє своїм батькам, вчителям. Для цього їй потрібно створити певні авторитети. Якщо вожаті не знають, як це зробити, то психолог допомагає. Основний інструмент – це спілкування з дитиною», – запевняє Едем Харлаєв.

Найчисельніша зміна волинських талантів збігла швидко, але помітно – гучно й яскраво. Прощання завжди болюче. Не обходиться без сліз і в таборі «Артек-Буковель».

І то не сльози радості – таки суму, жалю за неповторним відпочинком. Чимало з цьогорічних артеківців намагатимуться досягати успіхів в навчанні і пізнанні навколишнього світу і надалі, аби ще раз скористатися шансом, який надає Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-11
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-12
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-13
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-14
Талановиті діти відпочили у Карпатах (ВІДЕО, ФОТО), фото-15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обдаровані діти #відпочинок #Артек
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...