• Головна
  • У Луцьку хочуть створити бізнес-інкубатор для неповносправних
11:00, 15 березня 2012 р.

У Луцьку хочуть створити бізнес-інкубатор для неповносправних

У Луцької міської ради просять допомогти людям, які, не зважаючи на проблеми з здоров’ям, хочуть працювати й мати нормальне життя. Про це йшлося 14 березня під час виїзного прийому заступника градоначальника Василя Байцима, що проходив в міському центрі зайнятості.

На прийом прийшов чоловік з Луцького міського фонду підтримки підприємництва, і розповів про те, що громадська організація «Стимул» хоче створити бізнес-інкубатор для інвалідів. Хоча до ГО входять люди з вадами зору, вони хочуть охопити хворих усіх видів нозології, проте потребують підтримки.

«Ми вже надали їм два комп’ютери», - розповів чоловік. Проте додав, що техніки необхідно ще стільки ж. Окрім того, вони потребують допомоги в проведенні телефону та інтернету до офісу. «Чи могли б ви в цьому посприяти?» - звернувся він до заступника міського голови, який зауважив, що спробує.

Директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк розповів й про те, що зараз існує чимало програм для неповносправних людей. Для прикладу, якщо вони мають стаж роботи мінімум 26 тижнів, то можуть оформити підприємницьку діяльність та отримати приблизно 24 тисячі гривень на її розвиток. Також можна буде отримувати дотації, якщо на підприємстві працюватимуть наймані працівники. Він попросив, щоб керівники громадської організації зконтактували з ним, а він, своєю чергою, допоможе, чим зможе, та розповість про всі діючі програми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...