• Головна
  • Любов - це.. красти електроенергію разом
14:00, 19 червня 2016 р.

Любов - це.. красти електроенергію разом

У січні 2016 року четверо представників Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» при обході у мікрорайоні Ковель-ІІ в жилому приміщенні в присутності дружини власника будинку виявили поза облікове приховане підключення проводу до кабелю живлення на горищі будинку, до якого на момент перевірки був включений водонагрівач, і спожита електроенергія не обліковувалась.

За даним фактом було складений акт, другий примірник якого вручили споживачеві. Згодом, комісія філії розглянула його за участю споживача і вирішила провести визначення обсягу та вартості електроенергії, не облікованої внаслідок порушення ПКЕЕ. Термін нарахування становить – 1095 діб (за термін три роки до дня виявлення порушення ПКЕЕн, не враховуючи кількість електроенергії, облікованої в даний період), і загальна вартість не облікованої внаслідок порушення електроенергії складає 46 125,52 гривень.

Енергетики вказують, що боржники погасили лише частину боргу в сумі 13 838,00 гривень. За таких обставин філія звернулася до суду з проханням стягнути з Анатолія та Валентини Тарнашинських на користь ПАТ «Волиньобленерго» в особі Ковельської філії 32 287,52 гривень вартості спожитої і не облікованої електричної енергії внаслідок порушення Правил користування електричною енергією та сплачений судовий збір в сумі 1 378,00 гривень.

Відповідачі в судове засідання не з’явились, але попередньо подали до суду письмову заяву, в якій просили справу розглядати за їх відсутності, заявили, що позовні вимоги визнають повністю та не заперечують проти їх задоволення.

Дослідивши письмові докази у справі, суд прийшов до висновку, що позов підставний та підлягає до повного задоволення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #енергія. крадіжка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...