• Головна
  • Польща створює національну загрозу для України, переконані працедавці на Волині
15:41, 15 березня 2012 р.

Польща створює національну загрозу для України, переконані працедавці на Волині

Сьогодні, 15 березня, на засіданні Регіональної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти директор Волинського обласного центру зайнятості Раїса Кучмук піднімала питання про небезпеку отримання освіти українською молоддю у Республіці Польща, - інформує «Під прицілом».

«З’являються випадки, коли учні 9-их класів їдуть до Польщі для здобуття професійно-технічної освіти. І я боюсь, щоб такі явища не переросли в тенденцію. Плата за навчання в Польщі не відрізняється, а в окремих випадках має навіть ліпші умови. Чому такі щедрі поляки в наданні таких послуг і переманюванні дітей? Тому що Європа відчуває дефіцит робочої сили. Демографічна ситуація, Євросоюз, відтік робочої сили в глиб Європи – і автоматично Україна стає донором робочої сили для Польщі. Спілкуючись із колегами з польських закладів праці, я не бачу, що це інтереси освітнього закладу, це інтерес національної економіки.

Тому наша робота по підвищенню престижу робітничих професій, робота роботодавця над соціальною відповідальністю має випередити отакі національні загрози на ринку праці. Я дуже сумніваюсь, що українські діти, які отримають сучасну польську освіту повернуться працювати в Україну», - сказала Раїса Кучмук.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...