• Головна
  • Громадську раду при Волинській ОДА обирали шість годин
14:00, 22 червня 2016 р.

Громадську раду при Волинській ОДА обирали шість годин

З декількома перервами та конфліктами обрали членів Громадської ради при Волинської обласній держадміністрації.

Установче засідання відбулося 21 червня.

Зареєструвалися 132 делегати з громадських організацій. На збори прийшло 126 делегатів.

Усі вони отримали мандати, якими голосували для затвердження регламенту. На першому етапі зборів обрали головуючого, яким ставВасиль Дутко, секретаря та лічильну комісію в складі 5 людей.

Кожен із делегатів отримав бюлетень з переліком усіх зареєстрованих ГО, і мав можливість проголосувати за 35 членів громадської ради.

Отож, за підсумками шести годин визначили 35 кандидатів, які будуть представляти громадськість при обласній адміністрації.

Не обійшлося і без конфліктів. Так один із делегатів запропонував не підписувати бюлетень іменами голосувальників, бо, за його словами, це може спричинити конфлікти між членами громадських організацій. Спочатку така пропозиція викликали обурення, але потім знайшла підтримку. Активісти апелювали до законного права — таємниці голосування. Відтак делегати проголосували за можливість не підписувати бюлетень.

При підрахунку голосів 4 бюлетені визнали не дійсними.

Вперше озвучені результати виявилися хибними. Після того як усі делегати розійшлися лічильна комісія виявила неточності в озвучених членах новоствореної громадської ради. Причина в такому оголошенні стало прохання делегатів пришвидшити процес.

Отож, після того як усі розійшлися, комісія ще раз передивилася підрахунки та написала новий список з уточненнями, який обіцяють опублікувати на сайті ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #ОДА #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...