
16:40, 19 березня 2012 р.
У Луцьку під час рейду муніципали не виявили жодного учня-курця
Сьогодні, 19 березня, працівники відділу муніципальної дружини та управління освіти міської ради, на виконання рішення постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, провели рейд з метою виявлення фактів куріння неповнолітніми на території навчальних закладів Луцька.
Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.
Учасники побували на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей», загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 та навчально-виховного комплексу № 26.
У рамках рейду жодного неповнолітнього, який би курив на території навчальних закладів міста, не виявлено. Проте працівники відділу муніципальної дружини склали 4 протоколи про адміністративне порушення на дорослих лучан, які палили на території шкіл, та 2 протоколи щодо вигулу собак.
Варто зауважити, що подібні рейди відбуватимуться й надалі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:55
12 вересня
12:53
12 вересня
Де гроші експерта? Гра, що відкриває нові джерела доходу
Новини компаній
11:00
12 вересня
08:50
12 вересня