• Головна
  • Пенсійний Фонд Волині став регіональним PR-агентством Януковича?
13:40, 20 березня 2012 р.

Пенсійний Фонд Волині став регіональним PR-агентством Януковича?

Сьогодні у Луцьку відбулась розширена нарада головного управління Пенсійного фонду України у волинській області у ході якої було розглянуто ряд питань, серед яких чільне місце зайняла доповідь керівництва ПФ щодо реалізації ініціатив Президента України Віктора Януковича у сфері пенсійного забезпечення. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Зокрема, заступник начальника головного управління Пенсійногог Фонду в області Марія Ковалюк довго розповідала про шляхи реалізації нових соціальних ініціатив Президента України в загальнодержавних вимірах, однак так і не підвела підсумків по їх впровадженню та результативності на Волині.

«Для нас дуже і дуже важливий соціальний блок ініціатив Президента», - підкреслила Марія Ковалюк.

Другим на нараді виступив заступник начальника головного управління Пенсійного Фонду Волині Андрій Романчук, який підтримку розповіді своєї колеги про міфічні результати впровадження соціальних ініціатив Януковича одразу засипав присутніх цифрами.

За його словами, за два місяці 2012 року до бюджету Пенсійного Фонду області надійшло з усіх джерел фінансування 577 202,6 тис. грн. При цьому власні надходження становили 313 914,5 тис. грн.. Що перевершило планові показники аж на 3%.

«Щодо державного бюджету, то за січень-лютий 2012 року з нього надійшло на фінансування пенсійних програм 230 мфільйонів 469,5 тис гривень», - наголосив Андрій Романчук вказуючи присутнім на реальну фінансову підтримку з боку президента.

Таким чином, з метою забезпечення реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян головам обласних управлінь ПФ було дано відповідні доручення, або ж як назвав їх Андрій Філіпчук «нам було доведене певне завдання», виконання якого вочевидь є безвідмовним і у примусовому порядку.

Тож, пенсії-пенсіями, надбавки-надбавками, а соціальні міфи президента – закон, рекламування якого вочевидь «повісили» на регіональні представництва Пенсійного Фонду і обласні управління соцзахисту, оскільки жодна нарада чи засідання не обходиться без хвалебних од присвячених Віктору Януковичу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...