«Кайфонули» в кубі: трьох волинських наркоторговців засудили до трьох років позбавлення волі

Луцький міськрайонний суд Волинської області вирішив долю трьох луцьких наркоторговців, які розповсюджували амфетамін на території області: двоє молодиків отримали три з половиною роки позбавлення волі, ще один – три роки умовно. Про це повідомили у СЗГ УМВС України у Волинській області.

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області отримали інформацію про функціонування організованої злочинної групи, учасники якої «заробляють на життя» розповсюдженням психотропної речовини – амфетаміну. Згодом правоохоронці встановили: 26-річний лучанин Андрій М. у вересні 2010 року вирішив створити злочинне угрупування для безперебійної реалізації наркотиків. Щоби втілити задумане, чоловік запропонував «співпрацю» своїм знайомим – місцевим жителям 25-річному Олександру Х. та 27-річному Олегу М. Хлопці довго не роздумували, адже пропозиція отримання легкого заробітку була привабливою.

Звичайно, функціональні обов’язки угрупування визначав Андрій, котрий собі відвів почесну роль організатора, до того ж, дуже вимогливого і дисциплінованого. Він розробив загальнообов’язкові правила поведінки, які полягали у беззаперечному виконанні всіма членами групи його вказівок, спілкуванні між собою з допомогою телефону й виключно в завуальованій формі: використовуючи сленгову термінологію, зрозумілу лише їм. Окрім цього, Андрій підшукував джерела придбання психотропних речовин, їх незаконного зберігання, транспортування та збуту лише перевіреним особам.

Згідно з планом керівника групи, Олександр та Олег були безпосередніми виконавцями всіх завдань. Вони повинні були під його чітким керівництвом збувати амфетамін, дотримуватися встановлених правил поведінки та підшукувати потенційних покупців. Виручені кошти керівник групи розподіляв між своїми «працівниками» та вкладав у подальше функціонування й розширення злочинної діяльності. Оскільки всі члени угрупування час від часу вживали психотропні стимулятори, то іноді винагородою за роботу були залишки від нереалізованого товару.

Як розповіла трійця луцьких «бізнесменів», амфетамін вони купували у нічних клубах у невстановлених осіб, начебто для власного вживання. Пізніше зберігали порошок вдома, а збували в основному в темних під’їздах багатоповерхівок, так би мовити, з рук у руки. При цьому один грам «товару» продавали за 150 гривень.

На території Волині спритники діяли близько шести місяців, аж поки не потрапили до рук працівників міліції. Проти всіх членів злочинної групи була порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинене у складі організованої групи) КК України. Луцький міськрайонний суд Волинської області, вивчивши матеріали справи, засудив Андрія М. та Олександра Х. до позбавлення волі строком на 3 роки та 6 місяців. Олег М. за свою злочинну діяльність отримав три роки умовно.

Під прицілом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі