• Головна
  • На Волині просять профінансувати медицину
14:00, 5 липня 2016 р.

На Волині просять профінансувати медицину

У зверненні, яке депутати ухвалили 1 липня на сесії райради, зазначено, що обмежений фінансовий ресурс медичної субвенції на 2016 рік не дає змоги належно здійснювати видатки галузі, навіть за захищеними статтями, що впливає на якість надання медичних послуг населенню Володимир-Волинського району.

«Як наслідок, у бюджеті установ охорони здоров’я не забезпечено видатки на заробітну плату (посадові оклади та доплати обов’язкового характеру, матеріальну допомогу на оздоровлення для медичних працівників, індексацію), медикаменти, відшкодування ПФУ фактичних витрат на виплату пенсій, призначених працівникам установи, що були зайняті на роботах з шкідливими умовами праці, відшкодування аптекам за відпущені згідно рецептів лікарські засоби для пільгових категорій населення та поточні видатки. Загальна потреба в додаткових коштах складає 8,6 млн. гривень», – йдеться у зверненні.

Крім того, 7 січня 2016 р. Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №34 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни», яка передбачає збільшення витрат на харчування та забезпечення медикаментами ветеранів війни, а це вимагає додаткового фінансового навантаження на бюджет у 2016 році на суму 124,8 тис. гривень.

Депутати Володимир-Волинської райради просять розглянути питання щодо збільшення обсягу медичної субвенції для Володимир-Волинського району в сумі 1680,0 тис. гривень, саме такою є частка видатків, яку вносить у Володимир-Волинське ТМО район.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарі #медицина #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...