• Головна
  • Нерухоме майно волинян оподаткують
14:00, 7 липня 2016 р.

Нерухоме майно волинян оподаткують

ДФС у Волинській області попередили 7925 волинян про сплату податку за нерухомість, відмінну від земельної ділянки. Протягом шістдесяти днів від дати отримання документу громадяни зобов’язані сплатити на вказані у повідомленні рахунки визначену до сплати суму податку на нерухоме майно, - наголошують в Головному управлінні ДФС у Волинській області.

«Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки поповнює бюджети громад. Тому мешканці кожної територіальної одиниці повинні бути зацікавлені у тому, щоб місцеве самоврядування мало певний фінансовий ресурс для вирішення актуальних питань. Оподаткуванню підлягає нерухомість лише найзаможніших громадян. Як свідчить європейська практика, саме громадяни з високим фінансовим статусом вносять свій вагомий індивідуальний внесок у самостійність територіальних громад, де вони проживають чи мають майно», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що цього року громадяни сплачуватимуть податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році. Платять податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України). Якщо юридичні особи самостійно нараховують суму податку на нерухомість і сплачують її щокварталу, то громадян про нарахований їм податок на нерухоме майно повідомляють територіальні органи ДФС за місцем реєстрації нерухомості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок #нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...