• Головна
  • Боротьба з тютюнопалінням у Луцьку поки що не приносить вагомих результатів
13:40, 22 березня 2012 р.

Боротьба з тютюнопалінням у Луцьку поки що не приносить вагомих результатів

Боротьба з тютюнопалінням у Луцьку поки що не приносить суттєвих результатів та наштовхується на нерозуміння з боку значної частини курців.

Про це йшла мова за засіданні виконкому Луцької міськради 22 березня, повідомляє "Під прицілом".

Як зазначив начальник управління охорони здоров'я Луцької міськради Федір Кошель, рішення Луцької міськради "Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території міста Луцька" виконується недостатньо.

"Громада міста Луцька, в тому числі працівники виконкому, депутати міської ради продовжують палити у заборонених місцях", - сказав Федір Кошель.

Як повідомив начальник управління охорони здоров'я, 85% закладів ресторанного господарства забезпечило дотримання норми щодо відведення не менше половини площі закладу для осіб, які не палять. Але 15% не дотримують цю норму.

Інспекторами відділу муніципальної дружини за 2011 рік складено 34 протоколи за паління в заборонених місцях та 12 протоколів про продаж цигарок неповнолітнім. За минулий рік адміністративна комісія притягнула 26 осіб за паління в заборонених місцях.

Луцьким міським відділом УМВС України у Волинській області за 2011 рік складено 172 протоколи за куріння в заборонених місцях, з них 36 - неповнолітні. У Цьому році складено 28 таких протоколів, з них 17 - по неповнолітнім.

У зв'язку з цим Федір Кошель оголосив про необхідність посилення роботи відділу муніципальної дружини та Луцького МВ УМВС України у Волинській області по боротьбі з цим явищем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...