• Головна
  • Все більше людей агітують в недозволених місцях (ФОТО)
10:00, 9 липня 2016 р.

Все більше людей агітують в недозволених місцях (ФОТО)

Все більше фактів розміщення агітаційних матеріалів у неналежних місцях фіксують спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. Ідеться про розміщення агітаційних листівок, оголошень про зустрічі з кандидатами на електроопорах, зупинках громадського транспорту, в інших не призначених для цього місцях. Про це повідомляють активісти на своєму інтернет-ресурсі. 

Любешівський район. 4 червня у с. Березичі зафіксовано розміщення агітматеріалів Ігоря Рицка(самовисування) та Людмили Кирди («Батьківщина») на електроопорах. Цього ж дня виявлено розміщення агітлистівки Людмили Кирди на електроопорах у с. Воля Любешівська.

berezychi рай

berezychi рай

Все більше людей агітують в недозволених місцях (ФОТО), фото-2
Все більше людей агітують в недозволених місцях (ФОТО), фото-3

Ківерцівський район. 6 червня у с. Сокиричі виявлено розміщення агітматеріалів Людмили Кирди та Любові Балицької(самовисування) на електроопорах. 8 червня у м. Ківерці на опорах електромереж на вул. Незалежності переважна більшість опор електромереж обклеєна агітаційними листівками Олександра Пирожика («Свобода») та Людмили Кирди (ВО «Батьківщина»).

Все більше людей агітують в недозволених місцях (ФОТО), фото-4

Маневицький район. 5 липня у с. Кам’януха спостерігачі ОПОРИ зафіксували розміщення агітматеріалів Людмили Кирди на електроопорах. Аналогічне порушення було виявлено 7 липня  у с. Довжиця, смт. Колки та с. Рудка. 7-го липня у с. Довжиця та смт. Колки було зафіксовано розміщення агітматеріалів Олександра Пирожика («Свобода») на електроопорах. 8 липня у смт Колки усі електроопори поблизу автовокзалу обклеєні агітаційними матеріалами чотирьох кандидатів: Олександра Пирожика, Ігоря Рицка,Сергія Були (Радикальна партія Олега Ляшка) та Людмили Кирди.

Все більше людей агітують в недозволених місцях (ФОТО), фото-5

Камінь-Каширський район. 4 липня у с. Нуйно було виявлено розміщення агітматеріалів Олександра Пирожика на електроопорах, дереві та зупинці громадського транспорту. Того ж дня спостерігачі ОПОРИ зафіксували розміщення агітматеріалів Ігоря Рицка на зупинці громадського транспорту. На зупинці громадського транспорту с. Підцир’я 4 липня виявлено розміщення друкованої агітаційної продукції Ігоря Рицка та Ірини Констанкевич («УКРОП»). 5 липня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували розміщення агітаційної листівки Олександра Пирожика на електроопорі у с. Сошичне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#агітація #політика #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...