• Головна
  • У Луцьку думають, де взяти грошей на «Промінь»
17:40, 22 березня 2012 р.

У Луцьку думають, де взяти грошей на «Промінь»

У луцькій мерії передумали поки що включати кіноконцертний зал «Промінь» до сприску майна, що підлягає приватизації – таке питання повинні були розглядати депутати на найближчій сесії.

Про це повідомив міський голова Микола Романюк 22 березня під час засідання виконавчого комітету.

Нагадаємо, раніше у міськраді оприлюднили проект рішення ради про включення «Променя» до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом.

Частина приміщення кінотеатру нині знаходиться у комунальній власності, зокрема сам кіноконцертний зал. Разом з тим близько 1500 квадратних метрів приміщення «Променя» – викуплені, і знаходяться у приватній власності: там розміщені нічні клуби «Версаль», Seven Show Bar, «Жорж» та підвальне приміщення. Загальна площа приміщення – близько 4,2 тисячі квадратних метрів.

На засіданні виконкому директор КП «Промінь» Костянтин Пантік повідомив, що нині на підприємстві, що має в розпорядженні кіноконцертний зал, працює 11 людей, а чистий дохід за 2011 рік склав 35,7 тисяч гривень.

Гроші «Промінь» заробляє на оренді приміщень.

Невеликий ремонт у кінотеатрі робили три роки тому. На 2012 рік запланували купити відеообладнання, поремонтувати покрівлю і зробити ремонт в гримерках.

Частину покрівлі вже замінено, так само як і частину мереж теплопостачання, - запевнив Пантік. Однак і тут існує проблема: адже дах належить кільком особам, а відтак потрібно вести переговори і з ними, аби комплексно робити ремонт.

Директор «Променя» не зміг повідомити членам виконкому, скільки коштів треба для того, аби підприємство стало рентабельним кіноконцертним залом, як у інших містах. Пантік каже – не знає, але точно мільйони.

Натомість міський голова Микола Романюк повідомив, що кошів у бюджеті для таких «ін’єкцій» «Променю» немає.

«У нас відео трансляційне обладнання було закуплене 30 років тому. П’ять років тому ми його списували. Фактично у нас немає обладнання, аби на ньому працювати», - розповів Пантік.

«Треба шукати людину, яка була би готова витримувати умови збереження кіноконцертного залу і вкласти у нього гроші», - запропонував перший заступник міського голови Святослав Кравчук.

Зрештою, Костянтина Пантіка зобов’язали до 10 квітня розробити інвестиційний проект для комунального підприємства, аби вирішити як краще з ним поступити. Через це питання про включення «Променя» до «приватизаційного списку» зняли з порядку денного.

Цікаво, що Костянтин Пантік не зміг заявити свою власну думку щодо того, як він сам бачить вихід «Променя» зі скрутного становища. Директор комунального підприємства тільки зазначив, що є лише виконавцем, а кінотеатр – комунальною власністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...