• Головна
  • Молодіжна «Волині» програла донеччанам
10:15, 23 березня 2012 р.

Молодіжна «Волині» програла донеччанам

«Молодіжка» «Волині» приймала вдома лідера першості донецький «Шахтар» – команду, яка у цьому сезоні ще не зазнала жодної поразки. Інформує «Волинська правда».

На луцькому «підшипнику» очікувалося справжнє видовище, адже у складах обох команд була присутня ціла обойма гравців основного складу. Та ще й яких! У гостей Сергій Попов випустив у захист Чигринського і Кривцова, а в півзахист – Степаненка. Атакувального півзахисника грав бразилець Патрік. У господарів через дискваліфікацію в «основі» Анатолій Пісковець міг розраховувати на Шикова, Масла та Ізворану. Відновлюються після травм Савіч та Неділько і Душан відіграв за «молодіжку» другий тайм. Повідомляє ФК «Волинь».

Волиняни жвавіше почали поєдинок і вже на 6 хвилині Олексій Бабир запоров 100-відсотковий момент: Шиков ідеально закинув кулю на хід Пічкуру, Женя промчав флангом і видав пас на лінію воротарського. Захист донеччан чомусь розступився, і нападник бив головою з 5 метрів – трохи вище хрестовини воріт…

Ще через 6 хвилин Кінаш заробив пенальті, вигравши боротьбу в штрафному майданчику із воротарем Гальчуком. Удар з «точки» впевнено реалізував Бабир.

Гості відповіли ударом у поперечину і поступово прибрали ініціативу до своїх ніг, але пропустили гарну контратаку у виконанні Пічкура та Бабиря. Олексій п’ятою вивів Женю на ударну позицію в куті штрафного майданчика, але удар півзахисника прийшовся у руки кіперу.

Другий тайм почався із відразу чотирьох замін від Анатолія Пісковця. Замість Насонова, Шикова (у нього наприкінці першого тайму жорстко врізався нападник гостей), Кінаша і Пічкура вийшли Грисюк, Савіч, Карасюк та Ізворану. Згодом тренер, укріплюючи центр захисту, мусив випускати в ще й Циркуненка.

Чи то заміни не зіграли за «Волинь», чи гості різко пришвидшили темп гри, але «Шахтар» заволодів ініціативою і почав створювати момент за моментом. Три з них використав Патрік. На 59 хвилині він змістився з лівого флангу і невідпорним ударом в кут зрівняв рахунок – 1:1, на 75 хвилині забив зі штрафного, перекинувши стінку. За кілька хвилин бразилець хотів повторити спробу зі штрафного, але влучив у стійку. Але на останній хвилині гри таки ще раз домігся свого: після прострілу з правого флангу атаки, м’яч відлетів до Патріка, і той з близької відстані розстріляв ворота Сослюка – 1:3 на користь гостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію