![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:47, 27 березня 2012 р.
Весняне водопілля для волинян не несе особливої небезпеки
За інформацією прес-служби МНС, весняне водопілля на Волині проходить без особливих негативних наслідків для населення.
Зокрема директор Українського Гідрометеорологічного центру Микола Кільбіда під час брифінгу повідомив: "Ситуація на сьогоднішній день нічим не загрожує ні населенню, ні господарським об'єктам, ні сільськогосподарським угіддям. Незначні підтоплення можуть виникнути на території Львівської області у басейні Західного Бугу, на території Рівненської та Волинської областей, міста Луцьк – у басейні Прип'яті та її приток, у Луганській області – в басейні Сіверського Дінця, на річках Айдар та Деркул, в Чернігівської області – в басейні Дніпра".
У свою чергу директор Департаменту цивільного захисту Василь Квашук повідомив, що загалом попередні прогнози Гідрометцентру справджуються. Зокрема, є підтоплення територій заплав річок, які впадають у басейн річки Прип'ять – це Рівненська і Волинська області, зокрема біля міста Любязь. Також річка Стохід в селищі Любешів вийшла на заплави без негативних наслідків для населення. Наразі ріст рівня води у річці припинився. Подібна ситуація біля селища Колки у Волинській області та на частині території Рівненської області, де розлилася річка Стир.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...