• Головна
  • За лісові ресурси волиняни заплатили 2 млн. гривень
09:00, 24 липня 2016 р.

За лісові ресурси волиняни заплатили 2 млн. гривень

Станом на 21 липня 2016 року до місцевих бюджетів Волині заготівельники грибів та ягід сплатили понад 1,8 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів. У порівнянні з таким же періодом минулого року, сума сплаченої заготівельниками ренти зросла на 1,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Волинська чорниця, лікарські рослини та гриби – це той природний ресурс, який дозволяє невеликим територіальним громадам щороку отримувати додаткові кошти. Динаміка сплати рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів підприємцями та фірмами, котрі здійснюють заготівлю дикоростучої продукції на Волині, свідчить про переважно ефективний контроль за процесом збору дикоростучої продукції з боку фахівців ДФС та органів влади»,- зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Зокрема, останні дані щодо сплаченої суми ренти з очікуваної заготівлі свідчать про те, що громади Шацького району отримали більш як у 8 разів більше коштів рентної плати, у Ківерцівському районі сплачено в 4,7 рази більше, Старовижівському районі – в 3,5 рази більше, а місцеві громади Камінь - Каширського і Маневицького районів отримали більш як у 2,5 рази більше цього платежу.

«Ми вважаємо, що керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування цих традиційно найбільш багатих на чорницю та іншу природну сировину районів максимально сприяли представникам сумлінного заготівельного бізнесу, дослухалися до позиції ГУ ДФС в області щодо обов’язковості сплати визначених законом податків, відтак сезон заготівлі у цих районах має відповідно високий фінансовий ефект для бюджету», – підкреслила Світлана Савчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #ресурси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...