• Волинянка стала призеркою чемпіонату Європи з боротьби
14:00, 24 липня 2016 р.

Волинянка стала призеркою чемпіонату Європи з боротьби

Волинська спортсменка із Ковельської дитячої юнацької спортивної школи Анастасія Падошик виборола третє місце у кадетській першості Європи з трьох видів олімпійської боротьби, - інформує ІА “Волинські новини”

Змагання, які проходли у столиці Швеції Стокгольмі. У третій день чемпіонату розіграли медалі дівчата у вагових категоріях до ‒ 38, 43, 49, 56 і 65 кілограмів. Українка Аліна Акобія стала чемпіонкою Європи у вазі до 56 кілограмів. У фінальній сутичці Аліна на туше поклала угорську борчиню.

У найлегшій вазі ‒ до 38 кілограмів ‒ Анастасія Падошик завоювала бронзову нагороду. У втішному фіналі Анастасія також на туше перемогла представницю Білорусі.